Koncert Missio Musica i nabozenstwo w Palowicach - relacja
Dodane przez Tadeusz dnia 22 styczeń 2008 17:47:57
 Pan jest wielki. Obdarzyl ludzi takimi wspaniałymi darami. Jestem pod ogromnym wrażeniem koncertu kolęd z jakim wystąpił w Kaplicy KWCH w Palowicach zespół Missio Musica. Muzycy zagrali i zaśpiewali piękne kolędy z różnych stron Świata; była kolęda z Hiszpanii, z Danii, ze Szkocji, Holandii, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy oraz oczywiscie kolędy polskie. Muzycy w doskonały sposób pokazali jak można wykorzystać swój talent w uwielbianiu Naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Zespołem dyrygował i słowem Bożym usługiwał brat Jan Muranty. Brat Jan Muranty głosił również słowo Boże na niedzielnym nabożeństwie w Zborze. Jego piękne Kazanie na chwałę Pana, oparte było na kanwie Psalmu 42 - Jak jeleń pragnie wód płynących, Tak dusza moja pragnie Boga, Boga żywego. ...Brat pokazał opierając się na Psalmie 42 co zyskuje chrześcijanin, a co traci w swoim życiu, tu na ziemi, człowiek niewierzący.

Dzięki Ci Boże za tak wspaniałych kaznodziei i doskonałych muzyków, którzy potrafią wzruszyć ludzkie serca i pobudzić do refleksji nad swoim życiem.
Tadeusz