Zgrupowanie misji generacja t.
Dodane przez Redakcja dnia 16 styczeń 2008 23:33:52
 LOST– nasze wyzwanie...
Możemy ich nie zauważać, możemy udawać, że ich nie ma, możemy o nich nie pamiętać, nie przejmować się nimi – przecież sami mamy wystarczająco dużo spraw na tapecie...
LOST– zagubieni...
W naszych oczach są inni i sami sobie winni, że się pogubili, wplątali i nie chcą nas słuchać. Jest ich naprawdę sporo wokół nas. Syn Człowieczy przyszedł, aby szukać i uratować to, co zginęło. On się przejął i podjął wielkie wyzwanie – szukał do upadłego, znalazł, uratował! Sami byliśmy kiedyś straceni, zagubieni... Dziś szczęśliwi, bo Jezus nas ocalił. Jego żarliwe poszukiwania wciąż trwają!
O C A L E N I są Mu w tym bardzo potrzebni!
LOST – nasze wyzwanie...
Zapraszamy na zgrupowanie misji generacja t. tych wszystkich, którzy wiedzą lub chcą się przekonać, że wiele jeszcze można wokół nas zmienić! Głoszona Ewangelia zmienia rzeczywistość – chcemy na zgrupowaniu na nowo rozpalić serca do jej zdeterminowanego głoszenia, do życia pełnego poświęceń, by dotrzeć i jak najlepiej pomóc zagubionym. Potrzebni są misjonarze!... gorliwi, ale też dobrze przygotowani. Dlatego organizujemy przez cały rok w wielu miejscach Polski zgrupowania misyjne – czas inspiracji (Słowo, modlitwa, świadectwa) i wyposażania (warsztaty).
Spotkajmy się w Świebodzinie 15-16 lutego 2008! To będzie szczególny czas! Zobacz szczegóły...