Życiem Chrystus, pasją motocykl
Dodane przez Szymon dnia 12 listopad 2007 10:02:28
 10 lecie Chrześcijańskiego Klubu Motocyklowego BOANERGES*
Pochodzą z różnych części Polski i jeżdżą na motocyklach wielu klas i marek. Na co dzień nie różnią się niczym od innych pracują, uczą się wychowują dzieci itp. Ale... oprócz swojej pasji jazdy na maszynach , przede wszystkim chcą dzielić się tym co sami przeżyli spotykając Boga na swej drodze.

"...Można było wtedy przejechać obok Niego lub ostro wyhamować i zatrzymać się przed Nim..."

Chętnie mówią o Bogu, który nadaje całkowicie nowy kierunek i sens ich życiu.
" ...Bóg stał się dla nas Kimś realnym a nie tylko pustą religią. Jest zarówno naszym Bogiem jak i przyjacielem. Dlatego też Klub powstał w bardzo konkretnym celu - chcemy mówić o uwolnieniu od brudu /grzechu/ w naszych sercach oraz o Bożej miłości i wolności dla każdego człowieka - bez wyjątku !!!..."

Ewangelizują nie tylko na motocyklowych zlotach, gdzie mają wielu znajomych, ale także w więzieniach, domach dziecka, na ulicy... W zeszłym roku wydali własnym sumptem Ewangelię według św. Marka ze świadectwami Romana i Justyny, "ilustrowaną" zdjęciami z motocyklowych wypraw. Zainteresowanym rozdają je darmo.  Uważaj , może i Ty spotkasz na trasie motocyklistę w czarnej kurtce z wizerunkiem gołębicy na tle czerwonego krzyża, swojego brata albo siostrę w Chrystusie !

* "Powołał ich więc dwunastu... Jakuba, syna Zebedeusza, i Jana brata Jakuba, i nadał im imię: Boanerges, co znaczy: Synowie Gromu." /Marka 3.16,17/
/ więcej www.boanerges.kdm.pl /