Radykalni islamiści vs radykalni chrześcijanie
Dodane przez Redakcja dnia 28 luty 2015 15:45:08

Warta odnotowania wypowiedź byłej kandydatki na wiceprezydenta USA, Sary Palin, która przemawiała podczas konferencji konserwatystów w National Harbor w amerykańskim stanie Maryland.


Aby zilustrować różnicę między chrześcijaństwem i radykalnym islamem posłużyła się przykładem prezydenta Baracka Obamy. Islamiści zapowiedzieli niedawno, że zatkną swoją flagę na Białym Domu, a samemu Obamie... zetną głowę.
Prezydent Stanów Zjednoczonych z powodu swojego przychylnego podejścia do legalizacji małżeństw homoseksualnych czy aborcji budzi również wiele kontrowersji i sprzeciwów ze strony chrześcijan.


Treść rozszerzona

Wielokrotnie pisaliśmy bardzo liberalnym podejściu Obamy do wielu kwestii i postawach sprzecznych z wartościami chrześcijanskimi. Jednak pomimo, iż tak chrześciajnie jak i islamiści za nim nie przepadają, ich reakcja jest diametralnie różna.

 

Z wypowiedzi Sary Palin wynika, że islamiści kierują się wrogością, nienawiścią, a chrześcijanie - miłością.

- Podczas gdy chrześcijanie z pochyloną głową modlą się za Pana (Obamę, red.), radykalni islamiści chcą odciąć Panu głowę - zaznaczyła Palin.
Jednocześnie była gubernator skrytykowała prezydenta za to, że nie nazywa islamskich ekstremistów po imieniu. Przypomnijmy, że niedawno prezydent Obama porównał bestialstwa, jakich dopuszczają się dżihadyści do czynów części "chrześcijan" z czasów krucjat i inkwizycji. (za chnnews.pl)