2 500 000 aplikacji za darmo!
Dodane przez Redakcja dnia 05 marzec 2013 13:18:00

Logos Bible Software udostępniła 2,5 miliona darmowych aplikacji nowoczesnego programu do studiowania Biblii  - Faithlife Study Bible. Cena rynkowa każdej z nich to 89,95 USD.

Firma przystosowała plik do iPhonów, iPadów, urządzeń działających na Androidzie, PCów, Maców i innych. Aplikacja jest częścią chrześcijańskiego portalu społecznościowego Faithlife, który pozwala na dzielenie się z innymi wierzącymi prośbami modlitewnymi, przemyśleniami ze Słowa Bożego i planem czytań.

FSB oferuje dostęp do jednych z najbardziej popularnych tłumaczeń Biblii takich jak: King James Version, New International Version, New King James Version, English Standard Version, New Revised Standard Version i New American Standard Bible. Pozwala robić notatki i dzielić się nimi ze znajomymi, podkreślać ciekawe fragmenty Pisma i korzystać z wbudowanego słownika biblijnego. Studiowanie Słowa ułatwią rzetelnie i wyczerpującą wykonane ikonografy, jakościowe zdjęcia i filmiki. Posiadacz aplikacji będzie mógł zapoznać się także z artykułami zaufanych nauczycieli  i uczonych Biblii oraz znanych liderów.

Program można ściągnąć pod poniższym linkiem: http://faithlifebible.com/giveaway Źródło: http://www.christianretailing.com (za chn24.pl)