Korea: Bóg przemienia wodę
Dodane przez Redakcja dnia 04 marzec 2013 23:12:04

Rzecz zadziała się w Korei, w społeczności Manmin. Jedna z filii kościoła położona jest na wyspie Muan, której mieszkańcy cierpieli na brak świeżej i pitnej wody. Zgromadzenie, wierzących widząc potrzebę ludzi, podjęli modlitwę o cud. Bóg odpowiedział szybko. Woda nie nadająca się do picia zamieniła się w zdatną do użycia

Pastor JaeRock Lee, zrelacjonował, że wielu ludzi doświadczyło Boga tuż po dokonaniu cudu. „Podobne cuda działy się w Biblii, gdy Izraelici nie mieli wody na pustyni” dodał.

Muan to mała wyspa, która długo nie była zaludniona. Jej mieszkańcy od lat zmagali się z brakiem odpowiedniej wody. Poprzedni właściciel wyspy wykopał na niej studnię, ale jego wysiłki nie odniosły sukcesu. Ludność Muanu musiała doprowadzić podziemne rury, by móc korzystać z pitnej wody. W związku z ogromnymi niedogodnościami i walką o każdą kroplę, wierzący, za każdym razem gdy widzieli studnię, modlili się o odmianę sytuacji wyspy w tej sprawie. Bóg odpowiedział w wielkim stylu.

Duchowny muańskiego kościoła poruszył też inny aspekt cudu. Niektórzy Koreańczycy przeżywali uzdrowienie tuż po wypiciu przemienionej wody, ochlapaniu lub zanurzeniu się w niej. Źródło: http://www.christiantelegraph.com (za chn24.pl)