Słowo Boże dla każdego
Dodane przez Redakcja dnia 24 wrzesień 2012 19:55:14

"Wy jesteście solą Ziemi, jeśli tedy sól zwietrzeje, czymże ją nasolą? Na nic więcej już się nie przyda, tylko aby była precz wyrzucona i przez ludzi podeptana. Wy jesteście światłością świata, nie może się ukryć miasto położone na górze. (Mat. 5,13-14)

Wszyscy, którzy chcą codziennie słuchać Słowa Bożego mogą je za darmo, wraz z Nowym Testamentem, odebrać z Parafii Ewangelickiej ze Szczyrku. A to w ramach projektu "500 płytek CD ze Słowem Bożym na 500-lecie Reformacji (1517-2017)".

Autor listu do Hebrajczyków w Nowym Testamencie powiada, że "Słowo Boże jest Żywe" (Hebr 4;12). A więc słuchajmy Żywego Słowa Bożego. Uczmy się na nowo w tym zalatanym egoistycznym świecie słuchać Ewangelii dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie - powiedział ks. Byrt w rozmowie z Wiadomościami24.pl.

Chciałbym zachęcić wszystkich chrześcijan, aby choć raz w życiu przeczytali całą Biblię, poczynając od księgi Genesis aż do Apokalipsy - dodał duchowny.

498 płyt CD jest do rozdania i odebrania w Parafii Ewangelickiej w Szczyrku Salmopolu. Dwie (z 500) powędrowały do stolicy: do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i premiera Donalda Tuska, aby i oni w natłoku codziennych zajęć znaleźli czas i przesłuchali cały Nowy Testament. (za wiadomosci24.pl)