Chrześcijańska Szkoła Muzyczna
Dodane przez Redakcja dnia 10 listopad 2011 11:14:00

Chrześcijańska Szkoła Muzyczna to bardzo ciekawa inicjatywa, która jest skierowana dla wszystkich muzyków i wokalistów, którzy prowadzą uwielbienie w swoich zborach i kościołach pragnących doskonalić swój warsztat muzyczny.

Jest wielu ludzi, którzy po to, aby doskonalić muzyczny warsztat w służbie uwielbienia poszli do szkoły muzycznej i niestety nie znaleźli tam pomocy. Tak jest, ponieważ system kształcenia w państwowych szkołach muzycznych zwykle nastawiony jest na muzykę tzw. klasyczną i najczęściej nie ma zbyt wiele wspólnego z muzyką uwielbienia.

Chrześcijańska Szkoła Muzyczna jest odpowiednią alternatywą. Prowadzona jest przez doświadczonych i profesjonalnych muzyków, wykształconych zarówno w muzyce klasycznej jak i rozrywkowej. Szefem szkoły jest Adam Kosewski - dla tych, którzy widzieli ostatnie DVD zespołu TGD, jest to aranżer i dyrygent sekcji smyczkowej biorącej udział w koncercie.

Szkoła ma 5 poziomów zaawansowania, a więc każdy może znaleźć coś dla siebie. System nauczania polega na intensywnej pracy z wykładowcami, oraz na samodzielnej pracy na podstawie otrzymanych materiałów.
Zjazdy odbywają się co miesiąc, od listopada 2011 do maja 2012. Zapisy już trwają i niedługo się kończą. Ilość miejsc jest ograniczona, tak więc zainteresowanym radzimy nie zwlekać z decyzją!  http://csm.edu.pl/  (za ccm.pl)