Co gdy Google nie odpowie?
Dodane przez Redakcja dnia 16 październik 2011 21:54:37

Na ścianie koszalińskiego Kościoła Baptystów wisi tabliczka, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców spacerujących ulicą Podgrodzie. Informuje ona, że istnieją takie pytania, na które odpowiedzi nie znajdziemy nawet w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej - czytamy w serwisie infokoszalin.pl.

Baptyści zdecydowali się powiesić tablicę, aby zainspirować przechodniów oraz uczestników nabożeństw. Prezentują na niej teksty mówiące o Jezusie, życiu czy wierze. Najnowsze hasło nawiązujące do wyszukiwarki ma trafić w szczególności do młodych ludzi. Pastor Arkadiusz Sobasz tłumaczy, że wspólnota chce tworzyć takie teksty, które można łatwo zauważyć, spiesząc się do szkoły lub pracy.

Hasła są często autorskimi pomysłami członków wspólnoty. Pastor podkreśla, że propozycje są najpierw prezentowane we własnym gronie. Kapłanom pomaga m.in. projektantka wnętrz Ola Byra, która wykazuje się dużą kreatywnością. Najnowszy napis dotyczący wyszukiwarki powstał dzięki zaczerpnięciu inspriacji z Wielkiej Brytanii.

Najnowsza tabliczka cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przechodniów, którzy często się zatrzymują przed świątynią i ją fotografują. Arkadiusz Sobasz ma nadzieję, że mieszkańcy Koszalina widząc napis zastanowią się czy nie ma w ich życiu pytań, na które odpowiedź może dać tylko Bóg. (za Onet.pl)