Zapraszamy na ewangelizację. Piwo gratis !

W całym kraju odbywają się imprezy ewangelizacyjne. Wiosna to dobry moment, wszystko budzi się do życia i my również jesteśmy bardziej aktywni. Dużą rolę odgrywa także pogoda, mamy coraz więcej słonecznych, ciepłych dni, co sprzyja takim przedsięwzięciom. Ostatnio dotarło do nas kilka informacji dot. różnego rodzaju spotkań, zjazdów, koncertów, konferencji chrześcijańskich. Co je wszystkie (a przynajmniej znakomitą większość) łączy? Okazuje się, że mają wiele wspólnego ze sobą i nie tylko ze sobą. Jak przyciągnąć ludzi na takie wydarzenie? Czym ich zachęcić? W kościołach organizowanych jest coraz więcej atrakcji, poczęstunki, koncerty rockowe, występy komików (tak, tak, to się dzieje w Polsce), pokazy mody, loterie z nagrodami, eventy biznesowe.

 

Jeden z kościołów (to już w Ameryce) rozstawił telebimy, zasponsorował piwo i zaprosił na wspólne oglądanie futbolowej rozgrywki "Super Bowl". Kiedy u nas pojawią się plakaty: "Zapraszamy na ewangelizację. Sponsorem jest Browar X"? Oby nigdy. Pamiętajmy o tym że, „Bóg umieścił kościół w świecie, lecz diabeł stara się umieścić  świat w kościele”. Zróbmy wszystko by Kościół miał wpyw na świat, a nie odwrotnie.


dnia 12.04.2015 12:57 Drukuj


Mp3 Player
Czy Polacy są tolerancyjni wobec innych wyznań

Tak

Nie

Nie mam zdania

Copyright Radmin© czerwiec 2006
Główna  Czytelnia  Biblia  Poezja  Zasady wiary  Dekalog  Słownik  Współpraca  Polityka prywatności  Kontakt

Prosimy o przestrzeganie praw autorskich. Przedruki dozwolone wyłącznie po uzyskaniu zgody Ewangelista.pl
Przedstawione materiały są zgodne z zasadami naszej wiary, nie jest to jednak jednoznaczne z pełnym poparciem prywatnych postaw i zasad wiary
poszczególnych autorów oraz prezentowanych przez nich poglądów.

PHP-Fusion PL

5,604,077 unikalnych wizyt od czerwca 2006

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Treść reklam nie zawsze pokrywa się z poglądami Redakcji.