Tadeusz
Mam na imię Tadeusz, mieszkam w Giżycku, mam wspaniałą żonę i dwoje cudownych dzieci.
Moje Świadectwo kieruję w szczególności do ludzi, którzy aktualnie przebywają w zakładach karnych, ale - oczywiście - jeżeli tam nie przebywasz (na szczęście), to także zachęcam Cię do przeczytania tych kilku słów, które zamieszczam.
Wiele lat temu, gdy przebywałem w giżyckim Areszcie Śledczym...


Dorota
Witam Was bardzo serdecznie. Mam na imię Dorota, w kwietniu skończyłam 21 lat, a od ponad trzy i pół roku żyje we mnie Chrystus! Urodziłam się w rodzinie, nazwałabym to, „ pół chrześcijańskiej”.

Alicja
Witam. Mam na imię Alicja, mam 18 lat. Chciałam wam napisać o moim wspaniałym Przyjacielu i jak to się stało, że go odnalazłam.
Gdy miałam 8 lat wraz z mamą i rodzeństwem przeprowadziliśmy się do Łobza, rodzinnego miasta mojej mamy.

Radmin
Pragnę rozpocząć od mojego dzieciństwa i kilka słów powiedzieć o moim ojcu – tym ziemskim, fizycznym. Był dla mnie kimś wyjątkowym. Pamiętam jego powroty z pracy, gdy zatrzymywał się w bramie swoim junakiem i czekał, aż ja jego 3-letnia chluba, zbiegnę na dół i zasiądę przed nim na baku motoru i honorowo przejadę te 15 m, dzielące bramę naszej kamienicy od garażu. Pamiętam też nasze niekończące się rozmowy, wspólne wyprawy na ryby, pamiętam jak razem majsterkowaliśmy, gdy byłem ciut starszy, naprawialiśmy samochód. Byliśmy nierozłączni. Ja byłem dla niego najważniejszy na świecie, a on dla mnie. Wspaniały człowiek i ojciec, takiego ojca tu na ziemi, życzyłbym każdemu dziecku.

Hasmik
      Urodziłam się w Erewaniu – Republice Armenii, niedaleko góry Ararat, gdzie spoczęła Arka Noego po potopie. Nasze państwo jako pierwsze przyjęło chrześcijaństwo w roku 301 i z tego powodu mój naród był i do dziś jest, bardzo dumny.
Myślałam, że w sprawach wiary to jest najważniejsze, aby być w kościele w każde święto. W rzeczywistości moje serce było daleko od Boga mimo, że regularnie chodziłam do kościoła.Daniel
Mam 22 lata. Mając zaledwie pół roku życia, zostałem porzucony przez moją mamę i na krótko dalszym mym wychowaniem zajął się mój tata. Jednak nadużywanie przez niego alkoholu sprawiło, że sąd ograniczył mu prawa rodzicielskie, a opiekę nade mną powierzył mojej babci, która była ewangelicznie wierzącą osobą.
Jako dziecko miałem możliwość poznawać Boga przez Jego słowo, które czytała mi babcia oraz uczestnicząc w niedzielnych i czwartkowych nabożeństwach zboru " Betel". Każdego roku podczas wakacji na koloniach dla dzieci organizowanych przez zbór poznawałem Boga i Jego Słowo.

Anita
Mam 16 lat. Moje pierwsze spotkanie z Panem Bogiem miało miejsce w 2000 roku, kiedy wyjechałam na obóz chrześcijański w Bielicach, w górach. Pojechałam tam tylko po to, żeby zobaczyć Sudety. Zdałam do czwartej klasy i był to mój pierwszy obóz. To, że był chrześcijański było mi obojętne. Jednak to nie był zwykły obóz, coś mi się w nim nie podobało. Było dużo modlitw i rozmów na temat Boga. Dziewczyny mówiły swoje świadectwa, ... ale to mnie nie ruszało. Wtedy, na tym obozie  pierwszy raz usłyszałam takie prawdziwe wezwanie do oddania życia Bogu, ale nie skorzystałam z tego i żyłam dalej tak, jak żyje się w świecie. Nie byłam posłuszna rodzicom, przeklinałam, popalałam, zapatrzona w siebie i przyjemności dnia codziennego... Grzechów było mnóstwo. Do niektórych, aż wstyd się przyznać. I tak minęło kolejne kilka lat mojego życia...


Mp3 Player
Czy Polacy są tolerancyjni wobec innych wyznań

Tak

Nie

Nie mam zdania

Copyright Radmin© czerwiec 2006
Główna  Czytelnia  Biblia  Poezja  Zasady wiary  Dekalog  Słownik  Współpraca  Polityka prywatności  Kontakt

Prosimy o przestrzeganie praw autorskich. Przedruki dozwolone wyłącznie po uzyskaniu zgody Ewangelista.pl
Przedstawione materiały są zgodne z zasadami naszej wiary, nie jest to jednak jednoznaczne z pełnym poparciem prywatnych postaw i zasad wiary
poszczególnych autorów oraz prezentowanych przez nich poglądów.

PHP-Fusion PL

5,603,727 unikalnych wizyt od czerwca 2006

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Treść reklam nie zawsze pokrywa się z poglądami Redakcji.